Haber

Başkan Büyükakın: Bu milletin mayası çok kuvvetli

Önder Büyükakın, “Milletimize en zor zamanlarında gösterdikleri yardım ve cömertlikleri için bir kez daha teşekkür ediyorum.”

Kahramanmaraş depreminin ardından Hatay’da özveriyle çalışan Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Gebze bölgesindeki afet sonrası el ele vererek yardıma koşan derneklerin temsilcileri ve belediye kanaat başkanları ile bir araya geldi. bölge. Çayırova Fatih Caddesi’nde de şehrin güler yüzlü ve değerli esnafını ziyaret eden Önder Büyükakın, “En zor zamanlarımızda yardımları ve büyük gönüllülükleri için esnafımıza, derneklerimize ve tüm vatandaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. ulus.”

KUTSAL BİR MİLLET OLDUĞUNU YİNE İZLEDİK

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, Ak Parti Çayırova İlçe Başkanı Servet Günay ve teşkilat üyelerinin katıldığı ziyaretlerin ardından açıklamalarda bulunan Önder Büyükakın, “Hayırlı olmasını diliyorum” dedi. , tüm esnafımıza bol ve bereketli kazançlar. . Milletimizin deprem bölgesinde nasıl aziz bir millet olduğunu bir kez daha gördük. Bu milletin mayası çok kuvvetlidir” dedi.

TÜRKİYE’NİN HER KÖŞESİNDEN HATAY’A GELİYOR

Çayırova ilçesinde depremzede Ümit Gök’ün ailesini de ziyaret eden Önder Büyükakın geçmiş olsun dileklerini iletti. “Yerdaşlarıma yardım ve misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum” vurgusunu yapan Önder Büyükakın, “Depremde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Yaralılara acil şifalar diliyorum. Altını çizmek isterim. Bu milletin mayası çok kuvvetlidir.Bunu Hatay’da bir kez daha gördük.Türkiye’nin dört bir yanından insanlar Hatay’a geldi.Aynı zamanda depremin olduğu bütün şehirlere akın etti. yine de yardımını esirgemez” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu