Haber

Başkan Sezer Depremzedelerle İftar Sofrasında Buluştu

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremin ardından ilçeye gelen depremzedelerle iftar sofrasında öne çıktı.

Gölcük Belediyesi, Kahramanmaraş’ta yaşanan deprem felaketinin ardından depremzedeleri bir an olsun yalnız bırakmıyor. Sık sık deprem bölgesine giden ve çalışmaları yakından takip eden Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, bu kez Gölcük’te depremzedelerle iftar sofrasında bir araya geldi. Kocaeli Vali Yardımcısı, Gölcük Kaymakam Yardımcısı Ali Ada’nın da katıldığı iftar yemeğinde Önder Sezer, depremzedeler için Hatay ve Gölcük’te yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi.

DEPREM MAĞDURLARININ TALEPLERİ TAKİP EDİLİYOR

İftar yemeğinin ardından depremzedelerle sohbet eden Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, “Gölcük Belediyesi Deprem Vefa Yardım Ekiplerimiz ile depremzedelerimizle iletişim halinde olmaya ve taleplerini yerine getirmeye devam edeceğiz. Gölcük Belediyesi bünyesinde kurduğumuz ve evlerinde tek tek ziyaret ettiğimiz köyler.”

DEPREM MAĞDURLARININ ARKASINDA GÖLCÜK BELEDİYESİ VAR

Başkan Sezer, “Depremin olduğu ilk günden bu yana Hatay’da görev yapan Gölcük Belediyesi ekiplerimiz bir yandan altyapı çalışmalarına destek verirken, diğer yandan depremzedelerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Hatay’ın tüm ilçelerinde; Gölcük Belediyesi, Gölcük Belediyesi ve diğer belediye ekiplerinin uyum içinde; ilaçlama, kireçleme, ilaçlama, kemirgen, larva mücadelesi, zararlılara karşı çadır kent çevresine kükürt – naftalin karışımı serilmesi vb. Gruplarımız ayrıca Hatay, Antakya ve Defne’de mahalle ziyaretleri yaparak depremzedelerimizin içme suyu ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu