Haber

Kütahya’da başarılı sporcular ödüllendirildi

KÜTAHYA (İGFA) –Kütahya Belediyespor bünyesinde katıldıkları turnuva ve şampiyonalarda başarılar elde eden sporcularımız, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık tarafından ödüllendirildi.

Sporcularımızı tek tek tebrik eden Belediye Başkanı Prof. Madalyalara alıştık, inşallah Avrupa ve Dünya Şampiyonalarının madalyalarını sizlere bu mecliste takma şerefini her zaman yaşarız. Hepinizi içtenlikle kutluyorum. Bir şehrin değerini artırmak, marka şehir haline getirmek sizlerin emeği ile mümkün. Göreve geldiğimiz günden beri başta ülkemizin temsilcisi olan siz değerli sporcularımıza destek olmaya devam ediyoruz. İnşallah bundan sonraki süreçte daha da destekleyeceğiz” dedi.

U-14 Basketbol Bölge Şampiyonası’na katılan ve Türkiye Şampiyonası’na katılmayı başaran U-14 Basketbol Grubu sporcularımız Hakan Beşer, Furkan Beşer, Arda Karanfiloğlu, Fatih Cenker, Burak Salih Bozkurt, Doruk Kıvanç, Bulut Aybars Demirkesen, Kaan Karakuş Basketbol Yarı Finalleri Yiğit Yoksun, Mustafa Efe Akça, Mustafa Çağan Maşa, antrenörleri Zikri Dönmez ve Ali Burak Tavalıoğlu, Türkiye Açık Kickboks Şampiyonası üçüncüsü olarak bronz madalya kazanan sporcularımız Ezgi Ayşe Öztürk ve Elif Kaya, Antrenörleri Fatma Çakır, Bedensel Engelliler Gençler ve Büyükler Türkiye Halter Şampiyonası’nda Türkiye 3.’sü Emre Alaz, Türkiye Birincisi Yusuf Eren Doğanay ve antrenörleri Ali Osman Gökmen, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık tarafından teşekkür belgeleri ve hediyeler takdim edildi.

haberkarsiyaka.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu