Haber

Manisa’da çiftliğin kapısına asılı köpek olayıyla ilgili açıklama yapıldı.

Manisa’da Turgutlu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından bir çiftlik evinin kapısına asılan köpekle ilgili açıklama yapıldı.

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde sokak köpeği C.Ü. isimli bir şahsın çiftlik evinin kapısına iple asılı halde bulundu. Turgutlu Kaymakamlığının talimatıyla zanlı veya zanlıların yakalanması için çalışma başlatan Turgutlu Başsavcılığı konuyla ilgili açıklama yaptı. Cumhuriyet Başsavcılığından yapılan açıklamada, konu ile ilgili 2 zanlıdan birinin emniyete götürüldükten sonra serbest kaldığı, bir kişinin ise isimli denetim tutanağı ile serbest kaldığı ve soruşturmanın sürdürüldüğü belirtildi.

Savcılıktan yapılan açıklamada, “Turgutlu Belediyesi Misyoner Veteriner Hekimi tarafından yapılan incelemelerde, hayvanın öldükten sonra kapıya asıldığı, yapılan araştırmalar sonucunda toplam 3 adres tespit edildi. ve olayın faili olduğu iddia edilen SY ve BG isimli şahıslara ait 1 araçta arama yapılmış, söz konusu hayvanın ölümüyle ilişkilendirilebilecek rastgele bir delil veya bulguya rastlanmamıştır. Belge kapsamında yapılan incelemede, mevcut delil durumu göz önünde bulundurularak sözü şüpheli olarak alınan SY, kolluktaki işlemlerin ardından serbest bırakıldı. mevcut delil durumu kelimelere yer verilmiştir. – MANİSA

hozat-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu