Haber

Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret etti

Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret etti.

Memur-Sen Konfederasyonu 1. Organizasyon Eğitim Toplantısı için kente gelen Yalçın, Zeybek’in öğrencilerin eğitimine büyük önem verdiğini belirtti.

Yalçın, “Bu şehri gerçekten çok seviyorsunuz, bu şehrin çocuklarını çok seviyorsunuz. Bu şehrin geleceğini inşa etmek için üzerinize düşeni yapmaya çalışıyorsunuz. Buna biz de şahidiz. Memur-Sen ailesi olarak ben Bu duyarlılığınız için teşekkür ederiz.Çalışanın emeğinin korunması konusundaki çaba ve çabalarınızı yakından biliyor ve takip ediyoruz.” söz konusu.

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek de çocukları sosyal medyanın kötü alışkanlığından kurtarıp kitap okumaya yöneltmeyi amaçladıklarını belirtti.

Sürekli okulları ziyaret ettiklerini kaydeden Zeybek, “Bu ziyaretler sırasında okullardan birini ziyaret ettik, ‘Matematik laboratuvarımız eksik’ dedik. “Okulumuza matematik laboratuvarı kurduk. Türkiye’de ilk kez Afyon Kocatepe Üniversitesi kampüs alanına üniversite öğrencileri için uluslararası standartlarda yarış pisti kazandırdık. Ulusal ve uluslararası radyo-yarışları” dediler. kontrollü (RC) araçlar bundan sonra ilimizde yapılacak.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Zeybek, Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın’a teşekkür ederek günün anısına hediye takdim etti.

haberbeysehir.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu